Реєстрація шлюбу за добу

Вступ до шлюбу — це хвилююча і зворушлива подія і для чоловіка, і для жінки. Це перехід з одного життя — вільного і розкутого в інше, пов’язаного із зобов’язаннями і турботами. Для всіх звичною була реєстрація шлюбу за певною схемою: пара закоханих приходить в Палац одружень, подає власноручне заяву, встановлює дату довгоочікуваної події і починає підготовку до цього знаменного дня. Але час йде, вносячи зміни в усі сфери людського життя, включаючи самі звичні й буденні. От і реєстрація шлюбу з іноземцем ЮСТ груп можна оформити в найкоротші терміни.

Реєстрація шлюбних відносин з іноземним громадянином за добу

Україна завжди рада розкрити свої обійми перед представниками різних народів, тому вже давно ні для кого не дивина шлюб між співвітчизниками і громадянами інших країн. Останнім часом стали досить затребувані послуги з оформлення шлюбних уз всього лише за 24 години, «прямо сьогодні і прямо зараз». Процедура носить офіційний характер і проходить в приміщенні РАГСу. Звернувшись за допомогою до професіоналів, можна оформити шлюб з громадянами інших країн: англійськими, американськими, австрійськими, французькими, італійськими, німецькими, іспанськими, турецькими, польськими та інших країн вього світу.

Допомога з реєстрацією з іноземцями має на увазі послуги повного циклу, де все включено: починаючи перекладом документів до апостилювання вже готового свідоцтва про укладення шлюбу. Оформлення шлюбних уз пов’язано з перекладами, завіреними нотаріусом; документами з міграційних органів; організацією самої процедури одруження в органах реєстрації цивільних актів; легалізацією свідоцтва.

Основною вимогою для офіційного укладення шлюбу з іноземним громадянином, є його легальне перебування на українській території, що підтверджується міграційними службами.